Skip to main content

Hakkımızda

Kişiye özel TUS hazırlık süreci hedefi ile yola çıkarken her bireyin farklı değerleri ve koşulları olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu farkındalıkla deneyimlerimizi en profesyonel yöntemlerle size ulaştırıyoruz.

Yöntemlerimizin, başarının kapılarını ardına kadar açıyor olması, bizi doğrusu hiç şaşırtmıyor. Çünkü fakülte yıllarından mezuniyet sonrası döneme kadar bu zorlu maratonun her etabını en üst düzey başarılarla solukladık. Yetinmedik, hekimlerimizin süreçlerine ve TUS başarılarına en yakından tanıklık ettik: Masif puan artışlarından, TUS derecelerine kadar…

Tüm bu deneyimlerimizin sentezi ile başarı odaklı, kişisel-koşulsal optimizasyonu ön plana çıkardığımız TUS Koçluğunu geliştirdik. TUS Koçluğu hizmetlerimizi hekimlerimize en ideal araçlarla ulaştırmak için TUS OFFICE markası ile karşınızdayız…

TUS OFFICE ile fabrikasyon TUS hazırlığı değil, bireye özel hazırlık süreci sunuyoruz. Dönem 5’ten itibaren TUS için atılması gereken doğru adımları kişiye özel planlıyor, hazırlık sürecini reel bir yaklaşımla programlıyoruz. Ardından programı aşamalandırıyor, her aşamanın stratejilerini dökümante ediyor ve yine her döneme özgü ideal kaynakları belirliyoruz.

Talebiniz doğrultusunda programınızı TUS Koçunuz ile haftalık görüşmeler sağlayarak birlikte yürütüyor, hedeflerinize giden yolda sizinle birlikte ilerliyoruz.

TUS için çalışmak, hatta çok çalışmak gerekir. Ancak başarı için yalnızca çok çalışmak yeterli olmayacaktır. Başarının altın anahtarları etkin çalışma, program-zamanlama, strateji tayini-yönetimi, kaynak tercihi, istikrar ve motivasyondur.

TUS Koçluğu ile doğru zamanda, doğru adımları birlikte atmak için sizi de TUS OFFICE’e bekliyoruz.

TUS şampiyonluğundan gelen güven, yılların tecrübesiyle…

Saygılarımızla…

Open chat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz