kapat× Destek 0553 303 04 92
TUS Analiz Program Paketi

TUS deneyimlerinizi tüm detayları ile size gönderdiğimiz TUS CV ile sorguluyoruz. Ardından TUS Analiz görüşmenizi gerçekleştiriyoruz.  Görüşmenizin ardından Süreç Analizi, Birey Çalışma Programı, Strateji Yönetimi ve Kaynak Seçimi dökümanlarınızı hazırlıyor, online ortamda TUS Analiz Program Paketi olarak size ulaştırıyoruz.

I. Tus Süreç Analizi

TUS CV’niz ve TUS Analiz görüşmenizden yola çıkarak geçmiş deneyimlerinizi fakülte yıllarından itibaren değerlendiriyor, TUS sürecinizin pozitif ve negatif unsurlarını somutlaştırıyoruz. Pozitif unsurların çalışma döneminiz için motivasyon faktörü olarak projeksiyonunu sunarken, negatif unsurlar için çözüm önerileri oluşturuyoruz.

II. Bireysel Çalışma Programı

TUS süreciniz için koşullarınıza uygun planlanan TUS Çalışma Programı’nızı hazırlıyoruz. Programınızı aşamalandırıyor, her aşama için gerçekçi ve uygulanabilir süreler belirliyoruz.

III. Strateji Yönetimi

Program aşamalarınızın strateji ve hedeflerini tayin ediyoruz. Her aşamaya özgü çalışma saati, optimum kaynak tercihi, tekrar yöntemi, deneme katılımı detaylarını dökümante ediyoruz.

IV. İdeal Kaynak Seçimi

TUS hazırlık süreciniz boyunca kullanacağınız konu ve soru kaynaklarını belirliyoruz. Bu seçimi gerçekleştirirken kaynak tecrübelerinizi göz önünde bulunduruyor, hedeflerinize en uygun kaynakları öneriyoruz.