bilgi@tusoffice.com 0553 303 04 92

TUS ANALİZ PROGRAM PAKETİ

 

TUS geçmişinizi tüm detayları ile sorguladığımız TUS CV'niz doğrultusunda süreç analizi, program, strateji ve kaynak seçimi dökümanlarınızı hazırlıyor, bir paket olarak size sunuyoruz.

I. Tus Durum Analizi: TUS Analiz Formu’nuz ve görüşmenizden yola çıkarak TUS için geçmiş dönemlerinizi fakülte yıllarından itibaren değerlendiriyor, sürecinizin pozitif ve negatif unsurlarını somutlaştırıyoruz. Pozitif unsurların çalışma döneminiz için motivasyon faktörü olarak projeksiyonunu sağlarken, negatif unsurlar için çözüm önerileri oluşturuyoruz.

II. TUS Çalışma Programı: Hedeflediğiniz TUS dönemi için en ince detayına kadar planlanmış bir TUS Çalışma Programı hazırlıyoruz. Programınızı aşamalandırıyor, her aşama için gerçekçi ve uygulanabilir süreler tayin ediyoruz.

III. Strateji Yönetimi: Program aşamalarının stratejik yönetimini sağlıyoruz. Her aşamaya özgü çalışma saati, optimum kaynak tercihi, tekrar yöntemi, deneme sıklığı ve soru çözümü detaylarını belirliyoruz.

IV. İdeal Kaynak Seçimi: Tüm TUS hazırlık dönemi boyunca kullanacağınız konu ve soru kaynaklarını belirliyoruz. Bu seçimi gerçekleştirirken kaynak tecrübelerinizi göz önünde bulunduruyor, hedeflerinize en uygun kaynakları bir araya getiriyoruz.