bilgi@tusoffice.com 0553 303 04 92

HAKKIMIZDA

Kişiye özel TUS hazırlık dönemi hedefi ile yola çıkarken her bireyin farklı değerleri ve koşulları olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu farkındalıkla TUS hazırlığında deneyimlerimizi en profesyonel yöntemlerle başarıya dönüştürüyoruz.

Yöntemlerimizin, başarının kapılarını ardına kadar açıyor olması, bizi doğrusu hiç şaşırtmıyor. Çünkü fakülte yıllarından mezuniyet sonrası döneme kadar bu zorlu maratonun her etabını en üst düzey başarılarla solukladık. Yetinmedik, hekimlerimizin ve hekim adaylarımızın süreçlerine ve TUS başarılarına en yakından tanıklık ettik.

Ardından tüm bu deneyimlerin sentezi ile başarı odaklı, kişisel-koşulsal optimizasyonu ön plana çıkardığımız Profesyonel TUS Danışmanlığı’nı oluşturduk. Profesyonel TUS Danışmanlığı alternatiflerimizi hekimlerimize en ideal araçlarla ulaştırmak için TUS OFFICE markası ile karşınızdayız…
 

TUS OFFICE ile fabrikasyon bir TUS hazırlığı değil, bireye özgü bir hazırlık dönemi sunuyoruz. Dönem 4’ten itibaren TUS için atılması gereken doğru adımları kişiye özel olarak planlıyor, hazırlık sürecini reel bir yaklaşımla programlıyor, programları aşamalandırıyor, her aşamanın stratejilerini dökümante ediyor ve yine her döneme özgü ideal kaynakları belirliyoruz. Ardından programınızı danışmanlarımızla izliyor, koşulsuz motivasyon sunumu ile süreç desteğimize devam ediyoruz.

TUS için çalışmak, hatta çok çalışmak gerekir. Ancak başarı için tek başına çok çalışmak yeterli olmayacaktır. Başarının altın anahtarları etkin çalışma, program-zamanlama, strateji seçimi, kaynak tercihi, istikrar ve motivasyondur. Bu açıdan TUS hazırlığında altın anahtarlara sahip değilseniz; zaman, maddiyat ve özgüven kaybı kaçınılmaz hale gelecektir. Bu kayıplar kimi zaman atlatılsa da, kimi zaman da müzmin başarısızlığın en temel nedeni olacaktır.

TUS OFFICE’de, Profesyonel TUS Danışmanlığı ile tüm bu kayıpları ortadan kaldırıyor, başarı reçetenizi en ince detaylarıyla yazıyor, sınav heyecanınızı paylaşıyoruz.

TUS için doğru zamanda, doğru adımları birlikte atmak için sizi de TUS OFFICE’e bekliyoruz…